JANA OPAKOWANIA Sp. z o.o., 58-300 Wałbrzych, ul. Bolesława Chrobrego 45a
74 843 40 50
Wyszukiwarka produktów

Fachowa

obsługa i doradztwo

Folia stretch


 

Folia stretch typ: LC2 STANDARDOWA

Folia standardowa (LLDPE CAST) z dodatkiem oktanu o rozciągu maksymalnym 150% (23µ). Do użytku ręcznego a także do użytku w owijarkach półautomatycznych i automatycznych.Ze względu na swoją uniwersalność polecana jest do pakowania każdego rodzaju palet, gdzie nie są wymagane szczególne parametry wytrzymałościowe bądź rozciągu.Standardowo bezbarwna w grubościach od 15 do 35µ.

 


 

Folia stretch typ: LC3

Folia zaliczana do grupy „Low POWER” (LLDPE CAST) z dodatkiem oktanu o rozciągu maksymalnym 180%(23µ).Do użytku w owijarkach automatycznych a także półautomatycznych.. Ze względu na swoją wytrzymałość polecana jest do pakowania palet z średnio-ciężkim, odpornym na odkształcenia ładunkiem, np. wyrobów ceglanych, ceramiki, cementu, wyrobów papierniczych, opakowań PET, puszek.Standardowo bezbarwna, dostępna jest także w kolorach (23µ): białym, czarnym a także na zamówienie specjalne - różowym i jasnoniebieskim.Występuje w grubościach od 12 do 35µ.

Folia stretch POWER (o wysokiej rozciągliwości)

  • Typu: ATX 
    Folia oktanowa Super POWER Plus (LLDPE CAST) o rozciągu maksymalnym przekraczającym 300% (23 my). Do zastosowania w owijarkach automatycznych, wyposażonych w głowice PRE–STRECH (także owijarkach rotacyjnych). To „wzmocniona” odmiana folii ATX skonstruowana specjalnie z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dla których parametry wytrzymałościowe i rozciągu są czynnikami najwyższej wagi.. Występuje w grubościach od 15 do 35µ.
     
  • Folia stretch typ: AT

    Folia oktanowa POWER Plus (LLDPE CAST) o rozciągu maksymalnym 230% (23µ). Do użytku w owijarkach automatycznych, wyposażonych w głowice PRE–STRECH (także owijarkach rotacyjnych). Ze względu na bardzo korzystną relację ceny do jakości jest bardzo chętnie używana przez odbiorców przemysłowych (np. przy produkcji napojów). Produkowana w grubościach od 15 do 35µ. 

 

 

FOLIA STRETCH ZE ZMIEJSZONĄ GRUBOŚCIĄ

 

Folia oktanowa (LLDPE CAST) z dodatkiem polimerów „metalizowanych” o rozciągu maksymalnym 210% (23µ). Charakteryzuje się zwiększoną odpornością na przebicie i rozerwanie (w szczególności na krawędziach). Do użytku maszynowego a także ręcznego. Jej unikalne parametry pozwalają na zmniejszenie grubości folii przy utrzymaniu parametrów wytrzymałościowych, co bezpośrednio wpływa na znaczne obniżenie kosztów opakowania w porównaniu do folii standartowych. Zmniejszenie grubości folii poprawia także estetykę opakowania końcowego. Występuje w grubościach od 12 do 35µ.

 

FOLIA WSTĘPNIE ROZCIĄGNIĘTA (PRESTRETCH)


Folia najnowszej generacji wykonana z najwyższej jakości granulatów. Zaliczana do grupy folii ultracienkich Eco STRONG (LLDPE CAST) o rozciągu maksymalnym 100%. Folia charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością i sztywnością przy porównywalnie dużo niższej grubości nominalnej. Zastosowanie folii Manustif 7µ lub 12µ w miejsce „klasycznych” folii pozwala zmiejszyć zużycie nawet do 50% i uzyskać pokaźne oszczędności. Występuje także w grubościach 17-35µ

 
FOLIA SIATKOWA

Folia siatkowa LLDPE (CAST) wstępie rozciągnięta z 25µ do 10µ Pozwala to na uzyskanie bardzo wytrzymałej folii siatkowej o niewielkiej grubości, co jest istotnym czynnikiem determinującym wydajność i oszczędność. Znajduje zastosowanie przy owijaniu produktów świeżych, gdzie cyrkulacja powietrza jest istotna, takich jak owoce, warzywa, kwiaty, itp.

Obsługujemy
na terenie całej Polski
Przedstawiciele handlowi

tel. 600 755 755
tel. 600 790 780
tel. 500 290 190

Grupa Hurtownii Opakowań
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW
Hurtownia opakowań jednorazowych, naczynia, opakowania jednorazowe, preparaty do dezynfekcji - JANA OPAKOWANIA