JANA OPAKOWANIA Sp. z o.o., 58-300 Wałbrzych, ul. Bolesława Chrobrego 45a
74 843 40 50
Wyszukiwarka produktów

Dysponujemy

własnym transportem

Grupa Odrapak


Konsorcjum Handlowe Odra Pak Sp. z o.o zostało utworzone w 1998 r. z inicjatywy właścicieli siedmiu hurtowni związanych z branżą opakowaniową. Idea połączenia istniejących podmiotów miała na celu obronę przed narastającą konkurencją powstającej sieci marketów oraz sprostaniu coraz większym oczekiwaniom Klientów. Przez kolejne lata działalności, Konsorcjum umocniło swoją pozycję na rynku poprzez stworzenie silnej i stabilnej grupy zakupowo-dystrybucyjnej.

DOKĄD ZMIERZAMY

Grupa Odra Pak jest największą w Polsce Grupą Zakupową skupiającą 27 hurtowni z całego kraju. Zdobyte doświadczenie pozwala nam wspólnie zwiększać konkurencyjność i skuteczność działania należących do Grupy hurtowni partnerskich na rynku krajowym.

Naszym głównym zadaniem jest negocjowanie najkorzystniejszych warunków zakupu u wiodących Dostawców. Integracja zakupów i doświadczeń hurtowni partnerskich zwiększa potencjał w negocjacjach, 
a także umacnia przewagę konkurencyjną na rynku krajowym nad innymi hurtowniami. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na budowaniu partnerskich relacji z członkami Grupy oraz producentami towarów dostarczanych w ramach umów do członków grupy zakupowej.

Wieloletnie doświadczenie w branży i setki godzin spędzone każdego roku na negocjacjach pozwalają nam nawiązywać współpracę handlową z czołowymi dostawcami z kraju, jak również z zagranicy z branż, takich jak opakowania, chemia gospodarcza i profesjonalna, higiena konsumencka i przemysłowa, artykuły do utrzymania czystości, asortyment biurowy, AGD. Wypracowane warunki handlowe umożliwiają firmom partnerskim zrzeszonym w Grupie Odra Pak zapewnić swoim klientom bogatą ofertę asortymentową dopasowaną do aktualnych potrzeb rynku.

Systematyczny rozwój, rzetelność oraz partnerstwo to główne cechy, którym zawdzięczamy wspólny sukces Grupy Odra Pak. Dążymy do kreowania wizerunku solidnej grupy, o stabilnej sytuacji finansowej
i dużych możliwościach zakupowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, partnerskiemu podejściu do interesów oraz rozległym kontaktom biznesowym zapewniamy ciągły rozwój oraz podnoszenie wartości naszych Partnerów.

JESTEŚMY UZNANYM DYSTRYBUTOREM CZOŁOWYCH DOSTAWCÓW W ZAKRESIE:

  • Opakowań jednorazowych dla gastronomii, handlu, przemysłu
  • Higieny konsumenckiej i przemysłowej
  • Chemii gospodarczej i profesjonalnej
  • Środków i urządzeń do utrzymania czystości
  • Artykułów AGD, dekoracyjnych, biurowych
  • Szerokiej oferty produktowej marki Odra Pak

PARTNERZY

Grupa Odra Pak została zbudowana na podstawie partnerskich relacji, których podstawą jest lojalność. Dlatego obecnie możemy działać na terenie całej Polski. Dołącz do grona naszych zadowolonych Partnerów! Traktujemy Partnerów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. 

Chcesz się dowiedzieć więcej, odwiedź naszą stronę: www.odrapak.pl

 

         

Obsługujemy
na terenie całej Polski
Przedstawiciele handlowi

tel. 600 755 755
tel. 600 790 780
tel. 500 290 190

Grupa Hurtownii Opakowań
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW
Hurtownia opakowań jednorazowych, naczynia, opakowania jednorazowe, preparaty do dezynfekcji - JANA OPAKOWANIA