Grupa Odra Pak

Konsorcjum Handlowe Odra Pak 

Konsorcjum zostało utworzone w 1998 r. z inicjatywy właścicieli siedmiu hurtowni związanych z branżą opakowaniową. Idea połączenia istniejących podmiotów miała na celu obronę przed narastającą konkurencją powstającej sieci marketów oraz sprostaniu coraz większym oczekiwaniom klientów. Przez kolejne lata działalności, konsorcjum umocniło swoją pozycję na rynku poprzez stworzenie silnej i stabilnej grupy zakupowo-dystrybucyjnej.

 

Kim jesteśmy? 

Grupa Odra Pak jest największą w Polsce Grupą Zakupową skupiającą 36 hurtowni z całego kraju. Zdobyte doświadczenie pozwala nam wspólnie zwiększać konkurencyjność i skuteczność działania należących do Grupy hurtowni partnerskich na rynku krajowym.

Naszym głównym zadaniem jest negocjowanie najkorzystniejszych warunków zakupu u wiodących dostawców. Integracja zakupów i doświadczeń hurtowni partnerskich zwiększa potencjał w negocjacjach, a także umacnia przewagę konkurencyjną na rynku krajowym. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na budowaniu partnerskich relacji z członkami Grupy oraz producentami towarów.

Wieloletnie doświadczenie w branży i setki godzin spędzone każdego roku na negocjacjach pozwalają nam nawiązywać współpracę handlową z czołowymi dostawcami z kraju, jak również z zagranicy z branż, takich jak opakowania, chemia gospodarcza i profesjonalna, higiena konsumencka i przemysłowa, artykuły do utrzymania czystości, asortyment biurowy, AGD i wiele innych. Wypracowane warunki handlowe umożliwiają firmom partnerskim zrzeszonym w Grupie Odra Pak zapewnić swoim klientom bogatą ofertę asortymentową dopasowaną do aktualnych potrzeb rynku.

Systematyczny rozwój, rzetelność oraz partnerstwo to główne cechy, którym zawdzięczamy wspólny sukces Grupy Odra Pak.

 

JESTEŚMY UZNANYM DYSTRYBUTOREM CZOŁOWYCH DOSTAWCÓW W ZAKRESIE:

  • Opakowań jednorazowych dla gastronomii, handlu, przemysłu
  • Higieny konsumenckiej i przemysłowej
  • Chemii gospodarczej i profesjonalnej
  • Środków i urządzeń do utrzymania czystości
  • Artykułów AGD, dekoracyjnych, biurowych
  • Szerokiej oferty produktowej marki Odra Pak

 

WYJĄTKOWA OFERTA

Grupa Odra Pak z powodzeniem od wielu lat rozwija linię produktów marek własnych. Przede wszystkim to połączenie wysokiej jakości produktów oraz rozsądnej oferty cenowej. Wiele z tych propozycji to produkty w pełni ekologiczne oraz pochodzące z obiegu zamkniętego, tj. pochodzą z recyklingu, są biodegradowalne i kompostowalne, wolne od plastiku.