O nas

DĄŻYMY DO DOSKONAŁOŚCI – TO PROSTE!

Codziennie podejmujemy działania realizujące nasze ambitne cele.

Nieprzerwanie podnosimy standardy obsługi klienta i poszerzamy asortyment, aby każdy mógł sprawnie zamówić i otrzymać wszystko czego potrzebuje do prowadzenia własnej działalności.

Słuchamy naszych klientów, doradzamy, ulepszamy procesy  zachowując elastyczność i indywidualne podejście.

Pogłębiamy działalność na lokalnym rynku, pielęgnujemy relacje partnerskie wspierając przedsięwzięcia społeczne, edukacyjne, a także te dotyczące ochrony środowiska.

Przyświeca nam idea zrównoważonego rozwoju w oparciu o ekologiczną odpowiedzialność biznesu. Bardziej ekologiczne produkty i procesy to nasz priorytet!

OD POCZĄTKU

Jana Opakowania zaczynało jako niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1992 roku. Początkowo głównym profilem działalności był handel opakowaniami i naczyniami jednorazowymi. Poznając lokalnych przedsiębiorców i rynek, zauważyliśmy problem niedopasowania oferty do potrzeb. Asortyment istniejący na rynku, nie zaspokajał potencjału prężnie rozwijającej się branży. Tak zrodził się pomysł wprowadzenia własnej serii opakowań, stworzonej specjalnie dla naszych klientów. W 1999 roku, ruszyła pierwsza linia produkcyjna, która nieprzerwanie wytwarza spersonalizowane opakowania przy uwzględnieniu najwyższych norm ekologicznych.

Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy ciężkiej pracy oraz zdecydowanym i odważnym pomysłom. Jednym z nich było wejście do ogólnopolskiego Konsorcjum Zakupowego Odrak Pak w 2010 roku, dzięki czemu osiągnęliśmy i utrzymujemy znaczącą pozycje na rynku i możemy oferować szeroką gamę produktów w najbardziej przystępnych cenach.

Za nami długa droga, ale wciąż problemy i potrzeby klienta są dla nas siłą napędową i inspiracją do szukania najlepszych rozwiązań.