JANA OPAKOWANIA Sp. z o.o., 58-300 Wałbrzych, ul. Bolesława Chrobrego 45a
74 843 40 50
Wyszukiwarka produktów

Posiadamy

wieloletnie doświadczenie

O Firmie


Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy JANA OPAKOWANIA. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1992 roku jako Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe.  Obecnie neleżymy do grupy Hurtowni Opakowań ODRA PAK Sp. z o.o.

 

Początkowo głównym profilem działalności był handel opakowaniami i naczyniami jednorazowymi. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy ciężkiej pracy oraz zdecydowanym i odważnym pomysłom.
Decyzją właścicieli firmy w 1999 powstało również przedsiębiorstwo produkcyjne, które początkowo zajmowało się bezpośrednią produkcją opakowań kartonowych, tekturowych, tacek i talerzy papierowych, zaspokajając potrzeby hurtowni Jana Opakowania. Obecnie Zakład produkcyjny zaspokaja wymagania wielu klientów.

Od 2001 roku tworzymy z innymi znanymi firmami Konsorcjum Handlowe ODRA PAK, które prężnie działa na terenie całego kraju, głównie w takich miastach jak: Bolesławiec, Gorzów Wlkp., Jarosław, Jelenia Góra, Kostrzyn, Opole, Poznań, Stargard Sz., Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Legnica, Zielona Góra, Zgorzelec. Grupa Odra Pak jest największą w Polsce Grupą Zakupową skupiającą 27 hurtowni z całego kraju. Zdobyte doświadczenie pozwala nam wspólnie zwiększać konkurencyjność i skuteczność działania należących do Grupy hurtowni partnerskich na rynku krajowym. Firma zatrudnia młodych ludzi, którzy w doskonały sposób nawiązują kontakty z klientami starając się aby współpraca z nami była dla naszych kontrahentów przyjemnością. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapotrzebowania naszych klientów starając się aby każdy mógł kupić u nas to czego potrzebuje do prowadzenia własnej działalności. Od wielu lat systematycznie poszerzamy grono naszych klientów obecnie są to między innymi:

- przedsiębiorstwa handlowe oraz produkcyjne z branży spożywczej;
- restauracje, bary, hotele, gastronomia;
- przedsiębiorstwa produkcyjne (również branże przemysłowe), zakłady pracy;
- organizacje państwowe.

 

Nasze działania obejmują zakres towarowy:

- Opakowań jednorazowych dla gastronomii, handlu, przemysłu;

- Higieny konsumenckiej i przemysłowej;

- Chemii gospodarczej i profesjonalnej;

- Środków i urządzeń do utrzymania czystości;

- Artykułów AGD, dekoracyjnych, biurowych;

- Posiadamy również produkty własnej marki. 

 

Obsługujemy
na terenie całej Polski
Przedstawiciele handlowi

tel. 600 755 755
tel. 600 790 780
tel. 500 290 190

Obsługujemy
na terenie całej Polski
Przedstawiciele handlowi

tel. 600 755 755
tel. 600 790 780
tel. 500 290 190

Grupa Hurtownii Opakowań
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW
Hurtownia opakowań jednorazowych, naczynia, opakowania jednorazowe, preparaty do dezynfekcji - JANA OPAKOWANIA